-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-006952-a
Завершена
330 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e04b32774054f33a2d926a6b40d5e9a
Внутрішній номер закупівлі:
28660259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-006952-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37318438
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Хохотва +380442984955, +380503301059 hii1958@ukr.net http://kman.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2026 12:52 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2026 12:52 - 27.03.2026 12:00
Аукціон:
з 30.03.2026 11:42
Період кваліфікації:
27.03.2026 12:00 - 01.04.2026 10:52
Період завантаження договору:
07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴36 980.00 Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання
- Лот №2 ₴89 640.00 Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання
- Лот №3 ₴110 000.00 Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання
- Лот №4 ₴94 080.00 Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання