-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-03-000412-a
Завершена
373 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
cfdf4f8d08c24a71a83d86ff5b712341
Внутрішній номер закупівлі:
2865911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-03-000412-a
Замовник:
Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37585597
-
Адреса:
54049, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Рибна,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
373 100.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
130000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Миколаївська електропостачальна компанія
Оскарження: 08.01.2019 10:12 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
директор Лінченко Валентин Володимирович 8050-3372247
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Погранична 39/1
Оскарження: 08.01.2019 10:12 - 14.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
373 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2019 10:17
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
da8e69f53e2a41ffbf427e6df87b38ed
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-03-000412-a-b1
Постачальник:
ТОВ Миколаївська електропостачальна компанія
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
директор Лінченко Валентин Володимирович 8050-3372247
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Погранична 39/1
Номер договору:
40/867
Сума договору:
315 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
262 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
17.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний