• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Касети для розсади

Завершена

224 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8233ccbfb0a1451897d6068293d22ed1
Внутрішній номер закупівлі: 28653627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-000288-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва
Контактна особа: Василенко Оксана Василівна +380445660174 kpuzn_dar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 224 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 08:53 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 08:53 - 27.03.2026 00:00
Аукціон: 27.03.2026 15:48 - 27.03.2026 16:11
Період кваліфікації: 27.03.2026 16:11 - 31.03.2026 10:59
Період завантаження договору: 06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 000.00 Касети для розсади