• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (по талонах), дизельне пальне (по талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9: Нафта і дистиляти

Торги не відбулися

4 009 038.00 UAH з ПДВ
Номер: 04623a643ea14fa5ba59eab67a21c949
Внутрішній номер закупівлі: 28653281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-18-015806-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Контактна особа: Усенко Віталій 380734734460 ogs411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 009 038.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2026 23:17 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2026 23:17 - 26.03.2026 00:00
Аукціон: з 26.03.2026 13:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 009 038.00 Бензин А-95 (по талонах), дизельне пальне (по талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9: Нафта і дистиляти