-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Подарунковий набір (продуктовий набір) до Великодніх свят
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-015010-a
Завершена
246 605.00
UAH з ПДВ
Номер:
de992d4be88a43c7b27b4f707ba5a752
Внутрішній номер закупівлі:
28652492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-015010-a
Замовник:
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349923
-
Адреса:
89452, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, смт. Середнє, вул. ЗАКАРПАТСЬКА, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маріус Товт +380996351251 tovtmarius@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
246 605.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 18:30 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 18:30 - 26.03.2026 11:00
Аукціон:
з 27.03.2026 14:07
Період кваліфікації:
26.03.2026 11:00 - 27.03.2026 12:41
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 605.00 Подарунковий набір (продуктовий набір) до Великодніх свят