-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-013661-a
Торги не відбулися
389 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6d161a5c94d40c98a0c43abcfbabee1
Внутрішній номер закупівлі:
28651157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-013661-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
389 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 16:44 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 16:44 - 26.03.2026 00:00
Аукціон:
з 26.03.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 225.00 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.