-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000934-c
Газове паливо – природний газ для установ Оваднівської сільської ради
Торги не відбулися
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
a2d83155c28d458aaaaa6b9bbf3eb426
Внутрішній номер закупівлі:
2864927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-02-000934-c
Замовник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
-
Адреса:
44720, Україна, Волинська область, ОВАДНІВСЬКА/С.ОВАДНЕ, Перемоги, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луцюк Олександр Вікторович 0677732270 ovadnesr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2019 15:44 - 08.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2019 15:44 - 18.01.2019 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴330 000.00 Газове паливо