-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель ВВГнг-LS згідно коду ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-010692-a
Завершена
140 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a677979ad9149cd8eb5c8504f734dcc
Внутрішній номер закупівлі:
28648199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-010692-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мелетич Андрій Олексійович 380930843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 15:01 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 15:01 - 26.03.2026 16:00
Аукціон:
з 27.03.2026 14:40
Період кваліфікації:
26.03.2026 16:00 - 26.03.2026 17:22
Період завантаження договору:
01.04.2026 00:00 - 11.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 800.00 Кабель ВВГнг-LS