-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон; Газ нафтовий скраплений, талон
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-005418-a
Завершена
520 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
44e346fb8ba541b1b861b0bf99b9da97
Внутрішній номер закупівлі:
28642921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-005418-a
Замовник:
КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00191017
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, Кривой Рог, проспект Миру 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Коробка +380675076550 vmtp05@gmail.com http://www.kpvp.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
520 700.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95, талон
Кількість
3500 літр
Період постачання
16.03.2026 - 10.04.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне паливо, талон
Кількість
3000 літр
Період постачання
16.03.2026 - 10.04.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Газ нафтовий скраплений
Кількість
1500 літр
Період постачання
16.03.2026 - 10.04.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ МЕДОВА будинок 48А
Ціна пропозиції
520 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2026 11:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3deade89cb1f413b9b3852a998799a46
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-18-005418-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ МЕДОВА будинок 48А
Номер договору:
1603-02/81
Сума договору:
520 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
433 916.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Дата підписання:
16.03.2026 10:00
Статус:
Виконаний