-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хімреактиви
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-003830-a
Завершена
31 434.00
UAH без ПДВ
Номер:
efb524449ffd4d91a71ad67d63e2692e
Внутрішній номер закупівлі:
28641358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-003830-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮРІЇВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЮРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20194934
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, селище Юріївка, вулиця Вишнева, будинок 61 -А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Михайлівна Скрицька +380508294654 yur_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24000000-4 Хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
31 434.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хімреактиви
Кількість
21 паковання
Період постачання
18.03.2026 - 31.03.2026
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вул.Вишнева 61-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШИЯН ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1806106711
-
Контактна особа:
+380665969994
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський р-н місто Павлоград вулиця Західнодонбаська будинок 35 квартира 3
Ціна пропозиції
31 434.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2026 10:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec1692f5189a41d3bb2ca661b7df3300
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-18-003830-a-c1
Постачальник:
ШИЯН ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1806106711
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський р-н місто Павлоград вулиця Західнодонбаська будинок 35 квартира 3
Номер договору:
64
Сума договору:
31 434.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
18.03.2026 10:52
Статус:
Підписаний