• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Кріпильні деталі 44530000-4 за ДК 021:2015 (кріпильні матеріали)

Завершена

176 100.50 UAH з ПДВ
Номер: 61035fa13acc46f392de647999beaf22
Внутрішній номер закупівлі: 28640627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-18-003107-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Контактна особа: Бабюк Олена Миколаївна 380936909603 dniprouzn@ukr.net http://www.kpuzn-dnipro.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 176 100.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2026 10:34 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2026 10:34 - 26.03.2026 11:00
Аукціон: 27.03.2026 15:03 - 27.03.2026 15:38
Період кваліфікації: 27.03.2026 15:38 - 30.03.2026 15:17
Період завантаження договору: 05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴176 100.50 Кріпильні деталі 44530000-4 за ДК 021:2015 (кріпильні матеріали)