-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-002568-a
Торги не відбулися
284 778.42
UAH з ПДВ
Номер:
e9ae7fe93a4b480ebc7581cdc286e434
Внутрішній номер закупівлі:
28640081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-002568-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
284 778.42 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 10:19 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 10:19 - 26.03.2026 14:00
Аукціон:
з 27.03.2026 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴284 778.42 Природний газ