-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (антрацит марки АО 25-50)
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000152-b
Торги не відбулися
455 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 4 000.00 UAH
Номер:
53249846f32a40449c7f77d10bc50162
Внутрішній номер закупівлі:
2863877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-000152-b
Замовник:
ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА 1-111 СТУПЕНІВ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33333960
-
Адреса:
26413, Україна, Кіровоградська область, с. Великі Трояни, вул. Поворознюка, буд. 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Гуманецька +380689946065 troyanuznz@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 650.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 09:17 - 07.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 09:17 - 17.01.2019 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (антрацит марки АО 25-50)
Кількість
65 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
26413, Україна, Кіровоградська область, с.Великі Трояни, вул.Поворознюка,10-А
На карті