• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

35 811.00 UAH з ПДВ
Номер: 6542419783a04ef789cc0ad415052915
Внутрішній номер закупівлі: 28637079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-015378-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
Контактна особа: Ігор Сомар +380501755316 osvita_sotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 35 811.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 20:16 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 20:16 - 25.03.2026 09:00
Аукціон: з 26.03.2026 15:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴35 811.00 Природний газ