• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

09210000-4 Мастильні засоби (Гальмівна рідина)

Строк поставки товару протягом 30-ти календарних днів з дати отримання Постачальником письмової заявки покупця, з можливістю дострокової поставки. Забезпечення тендерних пропозицій та забезпечення виконання договору про закупівлю, при укладанні договору з переможцем - не вимагається. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 1%. Тендерна пропозиція учасника, ціна якої буде вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена в оголошенні про проведення відкритих торгів буде відхилена.

Завершена

6 250.00 UAH без ПДВ
Номер: ffb1a0daa63e49a8828a3f5dbf51977c
Внутрішній номер закупівлі: 28630486
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-008782-a   
Замовник: Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
Контактна особа: Темнохуд Андрій Іванович 380504479384 temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 14:02 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 14:02 - 25.03.2026 11:00
Аукціон: з 26.03.2026 15:05
Період кваліфікації: 25.03.2026 11:00 - 27.03.2026 14:13
Період завантаження договору: 02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 250.00 Гальмівна рідина