-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-000300-a
Закупівля для потреб установ і закладів Іваничівської селищної ради у 2019 році
Завершена
635 568.00
UAH з ПДВ
Номер:
3eec8e0c4f5c41c287714286e81271fc
Внутрішній номер закупівлі:
2863004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-10-000300-a
Замовник:
Іваничівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335186
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, ІВАНИЧІ, Грушевського, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черкасова Тетяна Володимирівна 380967302734 ivaselrada@ukr.net http://ivaselrada.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
тендерним комітетом Іваничівської селищної ради відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» двіччі проведено відкриті торги за ДК 021-2015 - 09310000-5 «Електрична енергія», які завершилися відміною торгів згідно частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (звіти про результати проведення процедури закупівлі №UA-2018-11-30-001322-a та №UA-2018-12-19-000783-с).
Очікувана вартість:
635 568.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
217660 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
45300, Україна, Волинська область, за адресами установ та закладів Замовника, за адресами установ та закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ"Волиньелектрозбут"
Оскарження: 10.01.2019 11:54 - 16.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Іванов Д.О. +0332782424 support@energy.volyn.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Лесі Українки,19А
Оскарження: 10.01.2019 11:54 - 16.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
635 568.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2019 11:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba4aa8bb57b04423b47788a5b02c7196
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-10-000300-a-c1
Постачальник:
ТзОВ"Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Іванов Д.О. +0332782424 support@energy.volyn.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Лесі Українки,19А
Номер договору:
23-19/56
Сума договору:
635 568.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
529 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.01.2019 17:00
Статус:
Виконаний