• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

392 210.00 UAH з ПДВ
Номер: b32ed0d3b1ee4490bae320ef99fe83f5
Внутрішній номер закупівлі: 28628703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-006996-a   
Замовник: Відділ освіти Жидачівської міської ради
Контактна особа: Гурський Юрій 380673923953 zhudachivosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 392 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 12:50 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 12:50 - 25.03.2026 14:00
Аукціон: з 26.03.2026 11:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴392 210.00 Природний газ