-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-006657-a
Торги відмінено
32 984.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ed797382cc24a0f9ecd913e053b1c34
Внутрішній номер закупівлі:
28628377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-006657-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564865
-
Адреса:
66700, Україна, Одеська область, Роздільнянський р-н, селище Захарівка, вул. Центральна, буд. 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Гончарук +380994031999 frc_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 984.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 12:32 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 12:32 - 25.03.2026 00:00
Аукціон:
з 25.03.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8619d2665ee8444d8bd91c5ede78581c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
. Під час проведення Закупівлі встановлено наступне: неможливість усунення порушення, що виникло через виявлене порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у зв’язку з технічною помилкою Замовника зазначенні в оголошенні електронної системи закупівель «КЕКВ»: відсутні.
Період оскарження:
20.03.2026 12:59 - 31.03.2026 00:00
Дата опублікування:
20.03.2026 12:59
Дата виконання:
31.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴32 984.00 Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні