-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-000655-a
Торги не відбулися
1 251 613.26
UAH з ПДВ
Номер:
933bc87ddb0e4ec0b7632237aa866ccb
Внутрішній номер закупівлі:
28622376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-000655-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Граматик +380482349067 sanodsns@gmail.com http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 251 613.26 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 09:07 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 09:07 - 25.03.2026 09:00
Аукціон:
з 26.03.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 251 613.26 Природний газ