-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із заміни лічильників холодної води
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-012320-a
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6c96000d2b049269650f35f45f3936b
Внутрішній номер закупівлі:
28619157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-012320-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 16:16 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 16:16 - 24.03.2026 10:00
Аукціон:
з 25.03.2026 14:17
Період кваліфікації:
24.03.2026 10:00 - 27.03.2026 10:28
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 000.00 Послуги із заміни лічильників холодної води