-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-012253-a
Торги не відбулися
170 526.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8124db1449449d086e1fac411164635
Внутрішній номер закупівлі:
28619076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-012253-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 16:14 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 16:14 - 24.03.2026 00:00
Аукціон:
з 24.03.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 526.00 Природний газ