• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)

Закупівля проводиться відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)

Завершена

116 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1d7e280c703c406fabd0a02f9193e139
Внутрішній номер закупівлі: 28618929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-012093-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Нововолинська центральна міська лікарня"
Контактна особа: Зоряна Костик +380334449097 zoryanakostik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 16:09 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 16:09 - 24.03.2026 00:00
Аукціон: з 24.03.2026 14:49
Період кваліфікації: 24.03.2026 00:00 - 25.03.2026 15:36
Період завантаження договору: 31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 000.00 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)