• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні меблі (стільці лабораторні, шафа лабораторна)

Завершена

240 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 672c78aea3dd4d5a8232bc62284270be
Внутрішній номер закупівлі: 28615459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-008629-a   
Замовник: ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Варварук Андрій Васильович 380672654659 yuristandriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 14:36 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 14:36 - 24.03.2026 00:00
Аукціон: з 24.03.2026 13:56
Період кваліфікації: 24.03.2026 00:00 - 24.03.2026 11:29
Період завантаження договору: 30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 000.00 Лабораторні меблі (стільці лабораторні, шафа лабораторна)