• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

306 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1e63f93fd0914c129c1f5fb56e9fbec3
Внутрішній номер закупівлі: 28615234
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-008401-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
Контактна особа: Олена Книжник +380973007330 tenders-mkl11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 306 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 14:26 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 14:26 - 24.03.2026 00:00
Аукціон: з 24.03.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴306 000.00 Природний газ