• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Постачання пари, гарячої води та пов'язаної продукції з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).(Постачання теплової енергії).

Торги не відбулися

3 326 600.44 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 633.00 UAH
Номер: 7cb41ada9dc5401293b32184e7a51551
Внутрішній номер закупівлі: 2861005
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-02-000281-b   
Замовник: Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
Контактна особа: Анна +380661327763 nvkok.info@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 326 600.44 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 633.00 UAH
Період уточнення: 02.01.2019 11:52 - 07.01.2019 12:25
Період прийому пропозицій: 02.01.2019 11:52 - 17.01.2019 12:25

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання пари, гарячої води та пов'язаної продукції з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).(Постачання теплової енергії).
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 1732 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 28008, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-Грудня, 97 На карті