• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку формату А4 та інші канцелярські товари)

Завершена

376 704.49 UAH з ПДВ
Номер: 3512c29a6e5442beb246dbcd78624ee2
Внутрішній номер закупівлі: 28609836
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-002992-a   
Замовник: ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Живора Ганна Олександрівна 380487849267 zakupki.css@dpsp.omr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 376 704.49 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 10:57 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 10:57 - 24.03.2026 11:00
Аукціон: з 25.03.2026 12:24
Період кваліфікації: 24.03.2026 11:00 - 25.03.2026 10:52
Період завантаження договору: 31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴376 704.49 Офісне устаткування та приладдя різне» (папір для друку формату А4 та інші канцелярські товари)