• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги відмінено

341 052.00 UAH з ПДВ
Номер: 0761751e9e9847aaae17188faeedc028
Внутрішній номер закупівлі: 28609377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-16-002533-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 341 052.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2026 10:41 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2026 10:41 - 24.03.2026 00:00
Аукціон: з 24.03.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 1931c161e24d4b789dc3b0e8cec320ee
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення процедури Закупівлі встановлено, що було помилково зазначено в тендерній документації та проєкті Договору терміни надання послуг.
Період оскарження: 16.03.2026 16:16 - 27.03.2026 00:00
Дата опублікування: 16.03.2026 16:16
Дата виконання: 27.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴341 052.00 Природний газ