-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні товари (44421722 -4 – Кейси із замком)
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-001632-a
закупівля проводиться згідно пункту 10 Постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами та доповненнями). Сума в річному плані закупівель вказана з врахуванням ПДВ. Закупівля проводиться без врахування ПДВ. Загальна річна потреба.
Завершена
83 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
a4e26ef4570d4a2f87082a7d95cc2db3
Внутрішній номер закупівлі:
28608497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-001632-a
Замовник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ванденко Наталія Степанівна 380442710753 tender_nuou@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 10:11 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 10:11 - 24.03.2026 08:00
Аукціон:
з 25.03.2026 15:31
Період кваліфікації:
24.03.2026 08:00 - 24.03.2026 12:06
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 333.33 Кейси із замком