-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015– 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, відповідний код ДК 021:2015 -33112300-1 Ультразвукові сканери; НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024: Z11040104 – Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо) (Портативний апарат УЗД)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-012151-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cee7e027b28049f1a999dc6a414b79b4
Внутрішній номер закупівлі:
28604563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-012151-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Коханюк +380950004378 natakoh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 17:01 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 17:01 - 21.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 15:47
Період кваліфікації:
21.03.2026 00:00 - 26.03.2026 18:09
Період завантаження договору:
01.04.2026 00:00 - 11.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 ДК 021:2015– 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, відповідний код ДК 021:2015 -33112300-1 Ультразвукові сканери; НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, НК 031:2024: Z11040104 – Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо) (Портативний апарат УЗД)