-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-011379-a
Торги не відбулися
1 875 786.00
UAH з ПДВ
Номер:
0128cb6df3da472b8d59286ecf2a3cb2
Внутрішній номер закупівлі:
28603778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-011379-a
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Добрянська +380668151054 yula100695@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 875 786.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 15:59 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 15:59 - 21.03.2026 16:00
Аукціон:
з 23.03.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 875 786.00 Газове паливо (Природний газ)