• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до повітряного компресора

Торги не відбулися

148 162.40 UAH з ПДВ
Номер: c5c490e441e74fa7942c55b008539ce3
Внутрішній номер закупівлі: 28603171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-13-010766-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 148 162.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.03.2026 15:32 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2026 15:32 - 23.03.2026 10:00
Аукціон: 24.03.2026 13:29 - 24.03.2026 13:52
Період кваліфікації: 24.03.2026 13:52 - 30.03.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 162.40 Запасні частини до повітряного компресора