-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів MITSUBISHI L200
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-010690-a
Торги не відбулися
341 248.64
UAH без ПДВ
Номер:
99ad0f2717fa46d9aa00ebbef838acc0
Внутрішній номер закупівлі:
28603084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-010690-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тонкова Наталія Іванівна 380503077644 nataliya.tonkova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
341 248.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 15:29 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 15:29 - 23.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴341 248.64 Послуги з технічного обслуговування та ремонту гарантійних автомобілів MITSUBISHI L200