-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ))
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-008066-a
Торги не відбулися
255 789.00
UAH з ПДВ
Номер:
5aa98460d02d4b368b21f71f43546e50
Внутрішній номер закупівлі:
28600501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-008066-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 789.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 13:57 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 13:57 - 21.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 789.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ)