-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запчастини до транспортних засобів ЗіЛ, MAN, Mercedes, FORD, МАЗ, Volkswagen, Hyundai, Газель, JAC)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-005201-a
Завершена
7 412 723.61
UAH з ПДВ
Номер:
def681c2baf74029a9479ebbfa3d2223
Внутрішній номер закупівлі:
28597627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-005201-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31868786
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, вулиця Багговутівська, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Деркач Олександр Миколайович 380630370323, 380445294030 vmshey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 412 723.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 11:47 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 11:47 - 23.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 13:57
Період кваліфікації:
23.03.2026 00:00 - 24.03.2026 09:15
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 412 723.61 Запчастини до транспортних засобів ЗіЛ, MAN, Mercedes, FORD, МАЗ, Volkswagen, Hyundai, Газель, JAC