-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Горщик підвісний (кашпо) за ДК 021:2015 – код 19520000-7 «Пластмасові вироби»
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-001721-a
Завершена
51 653.33
UAH з ПДВ
Номер:
53b7e4eaca8e44da9f332412b43a219f
Внутрішній номер закупівлі:
28594134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-001721-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806913
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ НОВОПОЛЬОВА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимова Ольга Віталіївна +380676369552 tender_skzbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 653.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 09:54 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 09:54 - 21.03.2026 00:00
Аукціон:
23.03.2026 11:40 - 23.03.2026 12:03
Період кваліфікації:
23.03.2026 12:03 - 23.03.2026 14:05
Період завантаження договору:
29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 653.33 Горщик підвісний (кашпо) за ДК 021:2015 – код 19520000-7 «Пластмасові вироби»