• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Моніторинг сигналів тривоги, що надходять з пристроїв сигналізації, технічне обслуговування, ремонт охоронної сигналізації (Миколаївська філія)

Завершена

18 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d242106043d04e0d8c4928136d2b2350
Внутрішній номер закупівлі: 28591310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-12-014000-a   
Замовник: ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації
Контактна особа: Давтян Геворг Деренікович +380963774397 td1@sm.od.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 18 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.03.2026 17:25 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2026 17:25 - 20.03.2026 00:00
Аукціон: з 20.03.2026 14:16
Період кваліфікації: 20.03.2026 00:00 - 27.03.2026 12:00
Період завантаження договору: 02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 000.00 Моніторинг сигналів тривоги, що надходять з пристроїв сигналізації, технічне обслуговування, ремонт охоронної сигналізації