• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поліетиленові мішки та плівка

Завершена

764 310.70 UAH з ПДВ
Номер: 97bcb28ba4904488b2f84d8509bc3f41
Внутрішній номер закупівлі: 28589266
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-12-011961-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 764 310.70 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2026 15:56 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2026 15:56 - 20.03.2026 10:00
Аукціон: 23.03.2026 12:32 - 23.03.2026 12:55
Період кваліфікації: 23.03.2026 12:55 - 31.03.2026 13:46
Період завантаження договору: 06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴764 310.70 Поліетиленові мішки та плівка