-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки та відновлення картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-011852-a
Завершена
197 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a31f0052d3543378c92dae99c779959
Внутрішній номер закупівлі:
28589165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-011852-a
Замовник:
Банкнотно-монетний двір Національного банку України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21575489
-
Адреса:
02222, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, вул. Пухівська, 7, Банкнотно-монетний двір
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
панченко ігор 380664160015 ihor_panchenko@bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 15:53 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 15:53 - 23.03.2026 12:00
Аукціон:
24.03.2026 15:45 - 24.03.2026 16:08
Період кваліфікації:
24.03.2026 16:08 - 27.03.2026 14:56
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 000.00 Послуги з заправки та відновлення картриджів