-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-011778-a
Торги не відбулися
838 101.18
UAH з ПДВ
Номер:
709bf7c51a62430495e6666d1f8a81c7
Внутрішній номер закупівлі:
28589075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-011778-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
838 101.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 15:51 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 15:51 - 20.03.2026 15:48
Аукціон:
з 23.03.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴838 101.18 Природний газ