-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-010100-a
Завершена
80 950 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f8bafc12681b43b5ad6049f589cb5927
Внутрішній номер закупівлі:
28587411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-010100-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорненький Василь Володимирови 380960393309 NEOANAHARSYS@YAHOO.COM http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 15:02 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 15:02 - 20.03.2026 18:00
Аукціон:
з 23.03.2026 15:06
Період кваліфікації:
20.03.2026 18:00 - 20.03.2026 22:50
Період завантаження договору:
26.03.2026 00:00 - 05.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 950 000.00 Електрична енергія