• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації

Торги не відбулися

1 278 945.00 UAH з ПДВ
Номер: c34e337cdd7b419e9e9c70eea3fa9a3a
Внутрішній номер закупівлі: 28586746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-12-009426-a   
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Олена Шевченко +380664887363 tender.dduvs@gmail.com http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 278 945.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2026 14:55 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2026 14:55 - 21.03.2026 04:00
Аукціон: з 23.03.2026 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 278 945.00 Природний газ