-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з поточного ремонту насосно-силового обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-007332-a
Завершена
1 416 576.00
UAH з ПДВ
Номер:
d183b60fb10c485d83d7b9f964cdb8bb
Внутрішній номер закупівлі:
28584639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-007332-a
Замовник:
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45087469
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Добровольців, буд. 15.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380506753753 proc.dugms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 416 576.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 13:24 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 13:24 - 20.03.2026 00:00
Аукціон:
з 20.03.2026 15:42
Період кваліфікації:
20.03.2026 00:00 - 23.03.2026 17:09
Період завантаження договору:
29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 416 576.00 Послуги з поточного ремонту насосно-силового обладнання