• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

86 275.43 UAH без ПДВ
Номер: 16e26c6c15674c4ea649a37de2490e36
Внутрішній номер закупівлі: 28582425
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-12-005113-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 86 275.43 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.03.2026 11:44 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2026 11:44 - 20.03.2026 08:00
Аукціон: 23.03.2026 13:12 - 23.03.2026 13:41
Період кваліфікації: 23.03.2026 13:41 - 27.03.2026 13:35
Період завантаження договору: 02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴86 275.43 ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")