-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-004994-a
Завершена
1 575 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
04aa0df2b5564a0fa47888bef4fe2fcc
Внутрішній номер закупівлі:
28582320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-004994-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44106694
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Августина Волошина, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фомічов Ігор Григорович +380312614370 fomichovigor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 11:43 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 11:43 - 20.03.2026 00:00
Аукціон:
з 20.03.2026 12:39
Період кваліфікації:
20.03.2026 00:00 - 01.04.2026 16:04
Період завантаження договору:
07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 575 000.00 Послуги з прибирання