• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з перезарядки вогнегасників

Завершена

4 452.00 UAH з ПДВ
Номер: 68c28bba7ad3466490f737c5e71dcaa3
Внутрішній номер закупівлі: 28577049
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-11-015121-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 452.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
технічне обслуговування вогнегасників ВП-9
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 7 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне обслуговування вогнегасників ВВК-3,5
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 7 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
ЗАМІНА ІНДИКАТОРА ТИСКУ ВОГНЕГАСНИКА
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
Ремонт ВП, ВВК
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
заміна клапана до ВП,ВВК
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
заміна мембрани запобіжної до ВВК
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
заміна шайби
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 8 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
заміна кільця до ВП
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне обслуговування вогнегасників ВП-5
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне обслуговування вогнегасників ВВК-5
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне обслуговування вогнегасників ВВК-3.5
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне діагностування вогнегасників ВВК-3,5
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 6 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті
технічне обслуговування вогнегасників ВВК-1,4
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.03.2026
Місце постачання 21028, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНИ
Ціна пропозиції 4 452.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2026 15:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8ef4f3d5686c42c79e983db8545d63af
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-11-015121-a-c1
Постачальник: ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНИ
Номер договору: 12
Сума договору: 4 452.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 11.03.2026 21:03
Статус:
Виконаний
pdf
ВЩСРБППРДПТУ 12.pdf
p7s
sign.p7s