• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіль таблетована

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f6ba5f0fb8db462faed41e1b7a211377
Внутрішній номер закупівлі: 28576416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-11-014482-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
Контактна особа: Захарко Юлія Петрівна 380503734115 tender_ternopilvodokanal@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2026 17:51 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2026 17:51 - 19.03.2026 19:00
Аукціон: 20.03.2026 11:32 - 20.03.2026 12:13
Період кваліфікації: 20.03.2026 12:13 - 26.03.2026 21:13
Період завантаження договору: 01.04.2026 00:00 - 11.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴600 000.00 Сіль таблетована