• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Посуд одноразовий. 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

317 800.00 UAH з ПДВ
Номер: cd69dae9209a419199d7ddca8d03c3ee
Внутрішній номер закупівлі: 28576261
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-11-014327-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
Контактна особа: Бугайов Ярослав Юрійович 380674594087 YBugayov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 317 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2026 17:32 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2026 17:32 - 19.03.2026 19:00
Аукціон: з 20.03.2026 13:22
Період кваліфікації: 19.03.2026 19:00 - 23.03.2026 15:13
Період завантаження договору: 29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 800.00 Посуд одноразовий. 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника