-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-012006-a
Торги не відбулися
682 104.00
UAH з ПДВ
Номер:
babc29d52574430d80508060bd46fa75
Внутрішній номер закупівлі:
28573974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-012006-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
682 104.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 16:05 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 16:05 - 19.03.2026 15:55
Аукціон:
з 23.03.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴682 104.00 Природний газ