-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі зберігання та резервного копіювання програмного забезпечення центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я у формі хмарного (віртуального) датацентру
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-009835-a
Завершена
2 710 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd7202a4a53040099763129896241d6b
Внутрішній номер закупівлі:
28571787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-009835-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Кириєнко +380957738472 olha.kyryienko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 710 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 14:49 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 14:49 - 19.03.2026 00:00
Аукціон:
19.03.2026 11:34 - 19.03.2026 11:57
Період кваліфікації:
19.03.2026 11:57 - 24.03.2026 11:15
Період завантаження договору:
30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 710 600.00 Послуги зі зберігання та резервного копіювання програмного забезпечення центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я у формі хмарного (віртуального) датацентру