-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання терміналів "Starlink" Gen 3, "Starlink" MINI (або аналоги)
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-001631-a
Завершена
189 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
f0bf210527ee46e39398e08a15f54a4b
Внутрішній номер закупівлі:
28563587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-001631-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
189 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання терміналів "Starlink" Gen 3, "Starlink" MINI (або аналоги)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 16.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПИВОВАР АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3446103099
-
Адреса:
69121, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Товариська будинок 43 квартира 68
Ціна пропозиції
189 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2026 09:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f90732d3dc547668891dfdcf84c657e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-11-001631-a-a1
Постачальник:
ПИВОВАР АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3446103099
-
Адреса:
69121, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Товариська будинок 43 квартира 68
Номер договору:
74
Сума договору:
189 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.03.2026 09:48
Статус:
Виконаний